RTOYZ Pro Philips X1560 Přední kryt černý doprava zdarma

RTOYZ Pro Philips X1560 Přední kryt černý doprava zdarma

Nový produkt

152.65 Kč

164.08 Kč

-6%

Sleva!

Hodnocení 

Více informací

Vlastnosti: 1.100% zbrusu nové. 2.Vysoce Kvalitní a Trvanlivé. 3.Vysoká Kvalita,Perfektní fit. 4.Každý výrobek je testován před poštovné a funguje perfektně.Ale někdy se to zlomit přes dopravu. Typ produktu: Baterie Zadní Kryt obsah Balení: 1X Zadní Kryt Baterie

Platba

* Přijímáme AliPay.

* My jen loď na potvrdil, adresu, kterou Designaknit.cz.

Návrat

1. Všechny výrobky budou dodávány od Designaknit.cz Stojí Doprava ,Epacket nebo doporučeně leteckou poštu z Čína.

2. Prosím, vyčkejte až 72 hodin příprava pro lodní dopravu. Obvykle, budeme posílat balíček do 48 hodin, kdy jsme obdrželi platbu.

3. Nabízíme dodávku kombinovat kupující, kterým nařídil více než jedné položky, jakmile čas od stejném místě, ušetřit část poštovné.

4. Budeme nenese odpovědnost za položku ztráty z důvodu špatného nebo nedoručitelné adresy.

Zákazník Servise

* Pokud jste našli produkt, vada z výroby nebo poškození, prosím, kontaktujte mě do 7 dnů od obdržení položku, kterou chcete zařídit. a budeme v našich silách, aby jste spokojeni.

Pokud jsme schopni, jen platit, aby loď položku (y) zpět, a budeme plně vrátí původní kupní cenu prostřednictvím společnosti check, nezahrnuje přepravní náklady.

* Všechny položky musí být vráceny v "jako nové" stavu, v původním obalu a zahrnují veškeré příslušenství. Produkty se vrátil v poškozeném stavu, bude vrácena k zákazníkovi bez výměny nebo vracení peněz.

Nejsme odpovědni za jakékoliv zboží, které neobdrží, nebo že není vrácen v souladu s následujícími podmínkami:

A) nejsme zodpovědní za jakékoli ztráty v e-mailu při návratu vrácené zboží.

B) Zboží by mělo být řádně zabalené a pojištěné s dopravcem v plné výši nákupu.

C) všechny vrácené položky, které mají žádné známky zneužívání nebo úmyslné poškození bude odmítnuta a vrácena odesílateli na odesílatele náklady.

Děkuji vám za uctění tyto návratové politiky, tak, že můžeme i nadále přinášet skvělé produkty na Designaknit.cz!

Zpětná vazba

1) Pokud máte jakékoliv dotazy, Prosím, kontaktujte nás přes Designaknit.cz zprávy nebo náš zákaznický servis e-mail . vezměte prosím na vědomí, že e-maily budou zodpovězeny tím, že naše zákaznické služby důstojníků Mon. - Pá. 09:00 - 23:00 (Kromě Svátků)

2), můžete očekávat, že obdržíte odpověď na váš dotaz do 24 hodin. (Kromě Víkendů a Svátků)

Zpětná vazba je důležitá pro všechny z nás, účast na Designaknit.cz! Necháme vás pozitivní zpětnou vazbu po vaší dovolené na nás.

3) Odjezdem Negativní zpětnou vazbu, nebo Netural Zpětná vazba není nikdy dobrý způsob, jak vyřešit problém .

Jsme hightly ocení, že se můžete, kontaktujte nás před odjezdem Negativní zpětnou vazbu, nebo Neutrální zpětnou vazbu .Budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl vyřešit problémy co nejdříve.

*Zákazník uspokojivá, je náš cíl! Oceňujeme vaši zpětnou vazbu, Prosím, zanechte zpětnou vazbu pro nás, pokud jste obdrželi výrobek, Budeme vás léčit stejným způsobem. Pokud máte jakýkoliv dotaz, Prosím, kontaktujte nás.

Štítky: dítě v2, 4000 mAh, klávesnice pro huawei, xenium, displej lg m700, sklo philips xenium, baterie pro philips xenium, x5500, x333, telefon s výkonnými power bank.

Parametry

Číslo Modelu Pro Philips X1560
Materiál Plastové
Značka RTBESTOYZ
Design BAR
Kompatibilní Značka Pro Philips X1560

Napsat recenzi

RTOYZ Pro Philips X1560 Přední kryt černý doprava zdarma

RTOYZ Pro Philips X1560 Přední kryt černý doprava zdarma

Vlastnosti: 1.100% zbrusu nové. 2.Vysoce Kvalitní a Trvanlivé. 3.Vysoká Kvalita,Perfektní fit. 4.Každý výrobek je testován před poštovné a funguje perfektně.Ale někdy se to zlomit přes dopravu. Typ produktu: Baterie Zadní Kryt obsah Balení: 1X Zadní Kryt Baterie Platba * Přijímáme AliPay. * My jen

Související produkty: