Kreativní Barvy RGB Hodiny Sady 51 SCM DIY Elektronické Stavebnice Barevné Světelné Hodiny

Kreativní Barvy RGB Hodiny Sady 51 SCM DIY Elektronické Stavebnice Barevné Světelné Hodiny

Nový produkt

301.57 Kč

391.70 Kč

-23%

Sleva!

Hodnocení 

Více informací

Vlastnosti:

- Tento úhledný malý hodiny je jiný, než cokoli, co jsme viděli předtím. Nepoužívá digitální displeje, ale spíše šest RGB 10mm Led diod, které jednoduše změnit barvy představují různé čísla.

- Barvy jsou volně založený na rezistoru kód barvy, i když nejsou stejné (nemůže produkovat hnědé s RGB LED snadno, například), ale s trochou praxe se to stane snadno číst.

- Hodiny funkce 24 hodinový displej systému, stejně jako alarm a půl hodinové pípnutí (oba který může být snadno vypnout). To má záložní baterie, takže je nikdy ztrácí čas, a je napájen pomocí mini USB portu. Šťastně běží z PC USB portu, nebo z náhradní napájecí adaptér (většina lidí má šuplík plný těch ze starých telefonů a podobně).

Popis:

Gravity indukční ovládání různých dotykových tlačítek nastavit vysokou přesností DS3231 hodiny čip vlastnosti barva jménem časové hodnoty vysoce transparentní skleněná láhev ochranu

Použijte LED k vytvoření různých barev nahradit čísla, a pokud potřebujete znát aktuální čas, musíte mít duševní činnost paměti (například, čas zobrazený na diagramu je: 17:31:48). Kromě toho, to bude také být umístěny v binární přepínání zobrazení času, to je konečná výzva paměť a výpočetní výkon, to je doma cestování, učení tyrany základní výroby.

Funkce

1. Čtyři směr gravitační indukce přepínat různá nastavení rozhraní

2. Použití 10mm matná barva LED

3. Dvě dotyková tlačítka pro ovládání nastavení

4. Zvýšit refrakční efekt malé skleněné láhvi.

5. Přidat teplotně kompenzované ultra přesné hodiny čip DS3231, přístup na záložní napájení z baterie může stále být přesné, když.

6. "Vzpřímený" a "obrácené" display switch "chromatografie" a "binární" režimu zobrazení času, respektive.

7. Automatické následující okolního světla a regulaci jasu LED.

Set tabulka funkcí:

1. Místo chromatogramu zobrazení času ve svislé poloze a stiskněte střed jakýkoliv dotek tlačítka se zobrazí "teplota".

2, před dumpingu, stiskněte tlačítko přidat a nastavte, zda chcete zapnout bzučák půl bodu bzučák. Pouze blikající upozornění se vypne po bzučák je vypnutý.

3. Stiskněte tlačítko set před vstupem do nastavení času rozhraní.

4. Dát zpět naklonit dolů a stiskněte tlačítko přidat tlačítko pro zapnutí alarmu (prostřední dva jsou Led diody po zapnutí), stiskněte set tlačítko pro vstup do nastavení alarmu.

5. Obrácené poloze přepínače na "binární" režim zobrazení, růžová pro "hodinu" a cyan pro "minute".

Poznámka:

1.Tato sada je většinou povrchová montáž, budete potřebovat jemným hrotem, s nastavitelnou teplotou pájení železa a dobré oči nebo velký lupa stavět stavebnice - to není pro začátečníky!

2.Pokud nevíte, jak nainstalovat, vítejte, kontaktujte nás poslat podrobný návod k instalaci.

Obsah balení:

1 RGB Colour Clock Soupravy

Štítky: hodiny diy elektronické stavebnice, 50 pero, j308, akupunkturní pero usb, hodiny mechanismus hudba, hodiny hnutí, sledovat pohyb kit, diy kit elektroniky hodiny, mužské manekýn trupu, hodiny hnutí westminster chime.

Parametry

Velikost Balení 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)
Číslo Modelu 0805
Hmotnost Balení 0.168kg (0.37lb.)
Původ KN(Původu)
Typ Jednotky Sada

Napsat recenzi

Kreativní Barvy RGB Hodiny Sady 51 SCM DIY Elektronické Stavebnice Barevné Světelné Hodiny

Kreativní Barvy RGB Hodiny Sady 51 SCM DIY Elektronické Stavebnice Barevné Světelné Hodiny

Vlastnosti: - Tento úhledný malý hodiny je jiný, než cokoli, co jsme viděli předtím. Nepoužívá digitální displeje, ale spíše šest RGB 10mm Led diod, které jednoduše změnit barvy představují různé čísla. - Barvy jsou volně založený na rezistoru kód barvy, i když nejsou stejné (nemůže produkovat

Související produkty: