Multi-Funkční Elektronické Akupunkturní Masáž Pero Smart Puls Meridian Energie Pero Úlevu od Bolesti pro Zadní Krk, Tvář Krása Válec

Multi-Funkční Elektronické Akupunkturní Masáž Pero Smart Puls Meridian Energie Pero Úlevu od Bolesti pro Zadní Krk, Tvář Krása Válec

Nový produkt

157.84 Kč

222.44 Kč

-29%

Sleva!

Hodnocení 

Více informací

Elektronické Akupunkturní Pero pro Úlevu od Bolesti, Terapie Pero Acupuntura Meridian Energie Léčit Masáže Pero

Poznámka:

1.Shell akupunkturní pero je vyrobeno z vysoce kvalitní plast, ne kov.

2.Laserové akupunkturní pero je červené nebo modré světlo, budou dodávány náhodně.

3.

FAQ:

1. Proč mám pocit, bodnutí při použití pera?

Pokud máte pocit, bodnutí, protože pero pracuje s naší kůží, ne akupunkturní bod.

1) Prosím, STISKNĚTE pero mírně těžší pro zvýšení kontaktní plochy, takže se cítí méně brnění .

2) pohybujte perem najít místo.

3) pokud nemůžete nést žádné stimulaci, prosím, přestaňte jej používat.

2. Jak najít accpoint bod?

1) Přečtěte si příručku kniha, vlastně konkrétní bod se liší od člověka k člověku;

"2) pohybujte perem najít bod, Pokud máte pocit, že stimulace této pozice odlišné, a pocit, chvějící se v jiných polohách, což znamená, že ho najít;

Pokud máte pocit, stimulace koncentrovaný, pak je to špatně a budete se cítit brnění z něj, takže jej přesunout na další bod."

3. Proč mám pocit, křeče z RUKY?

používá ruka drží pero akupunkturní pero a terapie bodu jako proudová smyčka. Aktuální toky na stranu s menší odpor, takže budete muset držet pero s celou ruku (větší kontaktní plocha, větší odpor ), a pak přejděte na pero tip na terapii bod.

Elektronické akupunkturní masážní pero je napájen z baterie a využívá elektrického proudu ke stimulaci akupunkturních bodů.Proud teče od špičky produktu přes lidské tělo až do konce výrobku tvoří kruhový tok, takže konečný produkt bude mít mírný proud, který není kvalitní problém.

Odrážka:

【Inteligentně Najít akupresurní body】Podle low-odpor rysem meridiány, akupunkturní pero najde tělo akupunkturní body díky přesné technologii detekce.

【9 Nastavitelné Zařízení】9 tepové frekvence, nastavení, můžete upravit libovolně podle vaší potřeby. A LCD displej zobrazí jeho pracovní postavení.

【4 Výměnné Hlavy】Čtyři různé masáže hlavy mířit na různé části těla a nabízejí různé pulzní intenzita zážitek pro více osobní použití.

【Puls Akupunkturní Masáž】S mikrobiální elektrické energie pronikající epidermální tkáně, akupunkturní pero, stimuluje akupresurní body v povrchní části.

【Bezbolestné a Efektivní Akupunktura】Pulzní elektroterapie zajišťuje vědecké akupunktury praxe, která je bezbolestná a neinvazivní.

PŘENOSNÝ LÉK proti BOLESTI PERO: Elektronické Akupunkturní Pero je přenosný ruční přístroj, který je výjimečně snadné použití. Stačí jen Jedna AA Baterie (není součástí balení) používat pero v postižených oblastech, a to bude stimulovat akupunkturní body ve svalech a léčit své bolesti.Používejte ji při cestování, nebo jen pro dlouhý den v práci.

【Široce Použitelné】Může být použita na nohy, ruce, záda, ramena a další pro masáž. Použitelné do Nemocnice, Zkušenosti obchod, Kosmetický salon a Domácí použití,Vhodný pro člověka.

Funkce Akupunkturní Pero:

1.Zdravotní péči funkce:

sonda stimuluje pokožku, budete mít smysl pro posuvné a akupunktura, dát stroj do příslušné bod, pak bude pocit silnější. Druh uvolněný a příjemný pocit přijde k vám po použití stroje. Pero elektro fyziologicky stimulují naše tělo, a to prostřednictvím sítě bio-osy, přímo do těla, tkání, orgánů, regulaci bio-elektrické pole, aktivovat radikály a úpravu biologických buněk, v podstatě regulovat vstřebávání v těle, vodivost, rovnováha, metabolismus, imunitní funkce, a zdravotní péče.

2.Meridian funkce:

spoje hraje důležitou roli jako rozcestí pro lidské tělo, to je místa, kde se fyziologické odpadu, jako je zima, mokro, bahno, teplo, toxické špatné věci blok. To je také důvod, proč lidské tělo snadno dostat artralgie. Při použití akupunkturní pero kloubů, fyziologické odpad může být vyčištěn, pak se můžete cítit svěží a relaxovat.

3.Péče o krásu efekt:

meridian energie pero může také udělat obličej jako face-lift, odstranění váček, tmavé kruhy a vrásky, takže okamžitý účinek na obličej, To je nejlepší produkt pro naše každodenní krásy a zdravotní péče.

Balení obsahuje:

1 x Energetické Akupunkturní Pero

1 x anglický Manuál

Jiný Typ Hlavy

(Poznámka:Máme různé kombinace, prosím, vyberte nastavit podle vašich potřeb, díky!)

Štítky: elektronické akupunkturní pera, zpět poškrábání, profesionální akupunkturní pero, bolest, osobní masér elektrický, moxa, převodník moxa, zbraň profesionální masáž, hp pero stylus, elektro pero akupunktura.

Parametry

Type3 Acupoint Terapie Energetické Pero
Materiál ABS A TPR
Aplikace Tělo
typ1 Elektronické Pulzní Masáž Pero
Type2 Electric, Laser Meridian Masážní Pero
Velikost Medium
type4 Laserová Terapie Léčit Masáže Pero
type5 elektrické akupunkturní pero energie
Balíček bez retail box
Značka SALORIE
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu 5 v 1 Akupunkturní Pero

Napsat recenzi

Multi-Funkční Elektronické Akupunkturní Masáž Pero Smart Puls Meridian Energie Pero Úlevu od Bolesti pro Zadní Krk, Tvář Krása Válec

Multi-Funkční Elektronické Akupunkturní Masáž Pero Smart Puls Meridian Energie Pero Úlevu od Bolesti pro Zadní Krk, Tvář Krása Válec

Elektronické Akupunkturní Pero pro Úlevu od Bolesti, Terapie Pero Acupuntura Meridian Energie Léčit Masáže Pero Poznámka: 1.Shell akupunkturní pero je vyrobeno z vysoce kvalitní plast, ne kov. 2.Laserové akupunkturní pero je červené nebo modré světlo, budou dodávány náhodně. 3. FAQ: 1.

Související produkty: