Royal Canin indoor 27 suché. d/kočky žijící doma 2 kg

Royal Canin indoor 27 suché. d/kočky žijící doma 2 kg

Nový produkt

424.52 Kč

Hodnocení 

Více informací

Indor: suché krmivo pro dospělé kočky (ve věku od 1 do 7 let), žijící v interiéru. Kočky, trvale žijící v interiéru, mnohem více času věnovat spánku, jídlo a vlny péče, spíše než fyzické aktivity. To může vést k zpomalení trávení, sada nadváhy, vzhled undesigned židle s ostrým zápachem. Trvalé lízání vlny je často spojován s tvorbou vlasy hrudky v gastrointestinálním traktu. Dospělé kočky, neustále obsažených v místnosti, jsou méně aktivní než zvířata, která mají přístup k ulici. To je důvod, proč jejich zdraví je tak důležité, plné vyvážené stravy, bohaté na cenné živiny. Royal Canin®Indoor 27 obsahuje vysoké trávení proteinů (L. I. P.), snížení objemu a nepříjemný zápach židle (ta je důležité zejména pro nízko-aktivní kočky kvůli pomalé střevní tranzit). Mírný obsah tuku ve výrobku zajišťuje soulad mezi spotřebu a spotřebu energie a zachování normální hmotnosti. Zpravidla, kočky žijící v místnosti, dlouho a pečlivě péče pro vlny. Díky přítomnosti v krmivech několik typů vlákniny, zejména semena na květináč, to je snazší odstranit z trávicího traktu z teplé vlny a snižuje pravděpodobnost vzniku vlasy hrudky. Všimněte si také další produkty Royal Canin gamut®Vnitřní: vnitřní kontrolu chuti k jídlu, krytý dlouhé vlasy a indoor 7 +. Můžete si vybrat mezi nimi optimální pro věk, životní styl a typ srsti vaší kočky.

Štítky: tričko manžel prdel, meč kometu zoro, boty čerpadla hnědá, romeo santos auta, mustang race dash, boty kolo chodidla, weaven náramkové hodinky, sedmnáct hodinky, ženy ženy crocs.

Parametry

Značka ROYAL CANIN

Napsat recenzi

Royal Canin indoor 27 suché. d/kočky žijící doma 2 kg

Royal Canin indoor 27 suché. d/kočky žijící doma 2 kg

Indor: suché krmivo pro dospělé kočky (ve věku od 1 do 7 let), žijící v interiéru. Kočky, trvale žijící v interiéru, mnohem více času věnovat spánku, jídlo a vlny péče, spíše než fyzické aktivity. To může vést k zpomalení trávení, sada nadváhy, vzhled undesigned židle s ostrým zápachem. Trvalé lízání vlny

Související produkty: