5KUSŮ/LOT TAS5614A TAS5614ADKDR TAS5614 HSSOP-44 Nový, originální

5KUSŮ/LOT TAS5614A TAS5614ADKDR TAS5614 HSSOP-44 Nový, originální

Nový produkt

117.97 Kč

Hodnocení 

Více informací

Vítejte v našem obchodě!

Nabízíme nízké ceny a vysokou kvalitu produktů a nejvíce uspokojivé služby

Pokud potřebujete koupit velké množství produktů, prosím, kontaktujte nás, cena může dát nejnižší cenu, pojďme spolu šťastní .

Kupující oznámení:

1. Naše společnost může koupit další Elektronické příslušenství a IC díly pro vás. Měl bys nám to říct jasně o produktu grade, přípona,zapouzdření a tak dále.

2. Naše společnost je účetní jednotka správy. Máme mnoho tříd, které nemůžeme nahrát všechny z nich.Hodně kvalitní nákup bude mnohem levnější. Kontaktujte mě, pokud nesouhlasíte, naše cena.

3 .Se zabránilo poškození nebo ztráty při přenosu. Prosím, vážně! podívejte se na díly, pokud jste je přijmout. Nepodepisujte v případě, že je něco špatně. A kontaktujte mě na jednou. Pojďme řešit problém společně.

Doprava

1.Budeme loď položek do 3 pracovních dnů po zaplacení je dosaženo.

2.Můžeme loď Letecky/DHL/TNT/EMS/Fedex. Pls kontaktujte nás přímo a budeme používat vaše preferované způsoby.

3. Kupující je odpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi. A zboží bude Označeno jako "dárek" nebo "vzorek" pro vaše snadné celní odbavení a menší poplatek.

Zpětná vazba

1.Pokud jste spokojeni s naší zboží, prosím, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu, děkujeme vám za vaši pomoc.

2.Pokud nejste spokojeni, prosím, laskavě dejte nám vědět. Vaše konstruktivní poradenství bude náš návrh na revizi a vylepšení, děkujeme za pochopení.

Vrátí

Vrací přijat. Položka musí být v původním stavu. A vy byste měli platit dodatečné přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav.

Štítky: tas5614a, zesilovač třídy d tpa3116, zesilovač board d, tas5630b, 64 qfp, ic tas5630, zesilovač číslice, amplifi moc, třída d, tas5612a.

Parametry

Číslo Modelu TAS5614ADKDR
Kompatibilní Značka/Model NIC
Značka NoEnName_Null
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

5KUSŮ/LOT TAS5614A TAS5614ADKDR TAS5614 HSSOP-44 Nový, originální

5KUSŮ/LOT TAS5614A TAS5614ADKDR TAS5614 HSSOP-44 Nový, originální

Vítejte v našem obchodě! Nabízíme nízké ceny a vysokou kvalitu produktů a nejvíce uspokojivé služby Pokud potřebujete koupit velké množství produktů, prosím, kontaktujte nás, cena může dát nejnižší cenu, pojďme spolu šťastní . Kupující oznámení: 1. Naše společnost může koupit

Související produkty: