RIGOL DS1052E 50MHz Digitální Osciloskop 2 analogové kanály, 50MHz šířka pásma

RIGOL DS1052E 50MHz Digitální Osciloskop 2 analogové kanály, 50MHz šířka pásma

Nový produkt

5 379.18 Kč

Hodnocení 

Více informací

Všechny naše výrobky mají 3 roky záruku . Pokud to má něco špatně v záruce, můžete poslat jej zpět k nám. Kupující zaplatí za vrácení přepravní náklady a budeme platit za odeslání přepravní náklady.

Balení:1 SDS1102CML působnosti, 2 sondy, 1 USB Kabel, 1 Napájecí kabel, 1 Rychlý start (uživatelská příručka).

DS1000E série jsou high-výkon, hospodářské digitální osciloskopy. Oni jsou široce používány v oblasti vzdělávání, odborné přípravy, výrobní linky, výzkum a vývoj. Vlastnosti a Výhody 2 Analogové kanály, plus externí spouštění 1 Milion bod hluboké paměti 1 GSa/sec max vzorkovací frekvence 5.7" TFT QVGA (320X240) s 64K barev LCD podsvícený displej, Spoušť režimy: edge, pulse width, slope, video, vzor, souvislý čas, a alternativní Pokročilé funkce 1 Mpts hloubka paměti Alternativní trigge

Správa souborů Vestavěný systém nápovědy

Nízké noiseHigh Výkon Klávesnice Zámek

Pass/fail test Waveform záznamu

Nastavitelná citlivost spouště

NÁKLAD:

- Objednávky zpracovány do 3 dnů po provedení platby a ověřování.

-Zajistíme přepravu podle adresu kupujícího poskytovány Tak, prosím, potvrďte a zkontrolujte, zda adresa jste vyplnili při nákupu.

-Způsob dopravy nabídli jsme je China Post Air Mail, takže pokud chcete vybrat DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS, prosím, kontaktujte nás před nákupem.

Služba Tranzitní Čas je poskytl dopravce, o víkendech a svátcích jsou vylučuje, takže dodací lhůta může být delší, než jsme slíbili, a to zejména v průběhu prázdnin, takže buďte prosím trpěliví.

-Žádné sledování aktualizované informace budou informovat včas, můžete také získat informace o sledování z oficiální webové stránky.

VRÁCENÍ:

-Pokud máte vrátil k produktu nás, Prosím, poskytnout sledovací číslo k nám.

-Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a stavu.

-V případě objednávky nedorazily včas, prosím, kontaktujte nás, zajistíme dosílky, nebo náhrady pro vás.

-Pokud budete chtít náhradu, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis, a ne otevřít spor přímo.

ZPĚTNÁ vazba:

- Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, snažíme se o 100% spokojenost, pokud máte jakékoliv dotazy nebo problémy, prosím, kontaktujte nás nejprve budeme řešit rychle a v nejlepším způsobem.

-Prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a dát všech 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi produkty, vaše vřele doporučit, je naše motivovat k pohybu dále, budeme opravdu oceňuji váš čas, pokud jste odešel pozitivní zpětnou vazbu.

Štítky: digitální osciloskop 2, rigol osciloskop mso, cc65, kapesní osciloskop hantek, tracer zakřivené, dso138, rigol, mini osciloskop hantek, oscilloscop sonda, přenosný digitální osciloskop.

Parametry

Digitální Kanály 2
Max Zachycení Křivky Rychlost 50,000 wfm/s
Rozlišení Displeje 320*240 Pixelů
Číslo Modelu DS1052E
Šířka Pásma Méně než 60MHz
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Délka Záznamu 1Mpts
Značka rigol
V Reálném Čase Vzorkovací Frekvence 1GSa/S
Velikost Displeje 5.0 - 6.9 Palce

Napsat recenzi

RIGOL DS1052E 50MHz Digitální Osciloskop 2 analogové kanály, 50MHz šířka pásma

RIGOL DS1052E 50MHz Digitální Osciloskop 2 analogové kanály, 50MHz šířka pásma

Všechny naše výrobky mají 3 roky záruku . Pokud to má něco špatně v záruce, můžete poslat jej zpět k nám. Kupující zaplatí za vrácení přepravní náklady a budeme platit za odeslání přepravní náklady. Balení:1 SDS1102CML působnosti, 2 sondy, 1 USB Kabel, 1 Napájecí kabel, 1 Rychlý start (uživatelská příručka). DS1000E

Související produkty: