Sinzyo Ruční Dřevěný fotorámeček Romeo a Julie Music box Dárek Na Vánoce/Narozeniny/Valentýna dárkové boxy

Sinzyo Ruční Dřevěný fotorámeček Romeo a Julie Music box Dárek Na Vánoce/Narozeniny/Valentýna dárkové boxy

Nový produkt

538.13 Kč

996.50 Kč

-45%

Sleva!

Hodnocení 

Více informací

Obchod prodává různé hudební skříně, různé styly, různé populární filmy, hry, hudbu, přijmout řadu škol, oslavy, rodiny, společnosti skupiny koupit, přijmout globální společnosti, supermarkety, obchod, spolupráce, hromadné objednávce, cenu ústupků. Můžete kontaktovat zákaznický servis pro podrobnosti。 To je handheld music box! Dřevěný design: roztomilý kreativní dárek pro vaše přátelé, manžel, zlatíčko, příbuzné nebo sami! Hudební box se skládá z vysoce kvalitní dřevěné krabici a vysoce kvalitní pohyb. Otevřete okno a uvidíte, jak hnutí funguje. Poslední tlačítko na zadní straně, budete muset roll to první, pak nechat to jít, bude hrát tu píseň znovu a znovu po dobu asi 1-2 minut! Mechanická hrací skříňka, žádné baterie potřebné nádherné melodie hraje 18 poznámky rytmus. Kryt hudbu box může být přizpůsoben pro volné rytí. Můžete si udělat fotky zdarma v music box, a přizpůsobené obsah může být zaslána na mě. To je mechanický hudební box! Téma je to Romeo a Julie, hraje hudba a Romeo a Julie. Můžete také kontaktovat zákaznický servis pro přepnutí do jiné hudby. Můžete si vybrat skladby: 1.Zámek v oblacích 2.The Moon Představuje My Heart 3.Canon 4.My heart will go on 5.Včera Kdysi Více 6.Veselé Vánoce 7.VĚŘÍM, ŽE 8.Amazing Grace 9.Kráska a zvíře 10.Když budete chtít na hvězdy 11.Once upon a prosince 12.Hanry Potter 13.Star wars 14.Love me tender 15.Raindrops Držet Padá Na Mou Hlavu 16.Mickey mouse března 17.Jen Jsem Volal Říct Miluji Tě 18.Davy Jones 19.fantom opery Masquerad 20.Romeo a Julie 21.Paměť 22.Amazing Grace 23.Tichá Noc 24.Láska, Romantika 25.Milostný příběh 26.Rolničky Materiál: Javor Pohyb:Sankyo Music box velikost: o 8.8 * 4.4 * 8.8 cm /3.5 * 1.7 * 3.5 cm Barva: Javorové dřevo Barva Napájení: Wind-up Jeho poslední klíč na zádech, musíš to skončit první, pak nechat to jít a to hraje píseň v průběhu a po dobu asi 1-2 minut! * Můžete požádat o další rytiny na obálce, a to až do 30 znaků (všechno nejlepší k narozeninám, jméno, datum, nebo jen blázen sen, atd.). Pokud chcete přidat nějaký obsah do krabice, prosím, poskytnout mi s "Prodávající Informace" sekce, prosím, zanechte vzkaz! Tato speciální služba je nyní zdarma, aby podporovaly. Prosím, zkontrolujte a dvakrát zkontrolujte, zda vaše osobní žádost! Všechny rytiny, které bude provedeno přesně tak, jak je uvedeno na objednávce. Všechna velká nebo chybí pravopis, interpunkce, zkratek, čísel, atd. bude v okamžiku, kdy zadáte. Toto je video, můžete se podívat, jak tyto přenosné hudební skříně práci nebo se obraťte na mě: Pokud máte zájem o WIND-UP MUSIC BOXY, prosím, navštivte můj obchod sekce pro ceny a designu, nebo mě kontaktovat: sinzyo.Designaknit.cz Pokud chcete vlastní fotografii na přední rytí, prosím, navštivte Můj Obchod sekce pro ceny a designu, nebo kontaktujte mě.

Pokud potřebujete upravit, musíte kontaktovat zákaznické služby, nebo dělat poznámky před odesláním objednávky. Pokud tam je žádná zpráva nebo kontakt, objednávka bude považována za dodávány bez vlastní objednávky.

Štítky: music box sankyo, fotorámeček, box music, hliník černá, hřídelový generátor, dřevěný box, krabice, dárek, wood, kliky hudba, box dřevo, music box náhrdelník.

Parametry

Hudba Romeo a Julie
Pohyb Japonské Sankyo Pohybu
Funkce Otočná
Tón Číslo 18 Tóny
Music Boxy Tvar Zaoblené Rohy
Značka NoEnName_Null
Tvar Náměstí
Materiál Dřevo
Dřevěné Javorové dřevo
Typ Strojek Typ
Hrát Power Ruční Zalomený

Napsat recenzi

Sinzyo Ruční Dřevěný fotorámeček Romeo a Julie Music box Dárek Na Vánoce/Narozeniny/Valentýna dárkové boxy

Sinzyo Ruční Dřevěný fotorámeček Romeo a Julie Music box Dárek Na Vánoce/Narozeniny/Valentýna dárkové boxy

Obchod prodává různé hudební skříně, různé styly, různé populární filmy, hry, hudbu, přijmout řadu škol, oslavy, rodiny, společnosti skupiny koupit, přijmout globální společnosti, supermarkety, obchod, spolupráce, hromadné objednávce, cenu ústupků. Můžete kontaktovat zákaznický servis pro podrobnosti。 To je

Související produkty: