70mm Pryskyřice Obrázek Model Kit Unassambled Nelakované //G196

70mm Pryskyřice Obrázek Model Kit Unassambled Nelakované //G196

Nový produkt

415.17 Kč

Hodnocení 

Více informací

Vážení kupující a přítel, zde je stručný popis našeho obchodu produkty:

1、Všechny produkty pro prodej v obchodě je bílý film, ne barvy, je třeba kupující leštění, nátěry a montáže. Můžete vidět barevné obrázky jsou použity jako displej, aby

barva poskytnout reference. Prosím, ujistěte se, že věnovat pozornost. Všechny výrobky obchodě, tam je žádná barva, jsou částí modelu.

2、Všechny produkty bez originálního obalu, žádný návod, žádné fotografie a KARTY. (mysl kupující, prosím, pečlivě vybrat)

3、Poté, co obdržíte produkt, pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás poprvé, budeme řešit problém pro vás, prosím, buďte ujištěni.

4. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, nezapomeňte nám dát pětihvězdičkový velkou chválu! Děkuji moc!!!

5、upřímně doufám, že si můžete najít své oblíbené produkty. Děkujeme vám za vaši přízeň. Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu!

Štítky: 135 měřítku, 135 model, model pryskyřice, kit, pryskyřice, pryskyřice model malování kit, 1 35 německé pryskyřice, pryskyřice obrázek model kit, rytíř modely pryskyřice model kit, smrt pryskyřice model kit, pryskyřice figur kit.

Parametry

Varování nemůže jíst
Stupnice 其它
Typ Pryskyřice Soupravy
Věkové Rozmezí > 14 let
Materiál Pryskyřice
Pohlaví KLUCI
Číslo Modelu 70mm
Téma Soupravy

Napsat recenzi

70mm Pryskyřice Obrázek Model Kit Unassambled Nelakované //G196

70mm Pryskyřice Obrázek Model Kit Unassambled Nelakované //G196

Vážení kupující a přítel, zde je stručný popis našeho obchodu produkty: 1、Všechny produkty pro prodej v obchodě je bílý film, ne barvy, je třeba kupující leštění, nátěry a montáže. Můžete vidět barevné obrázky jsou použity jako displej, aby barva poskytnout reference. Prosím, ujistěte se, že

Související produkty: