Akryl/PMMA 2-Sided Premium Třpytivé Barevné Listy 3,0 mm pro Drahokamy, Řemesla, Umělecká Díla, Dekorace - Zelená Zlatá (PG005A)

Akryl/PMMA 2-Sided Premium Třpytivé Barevné Listy 3,0 mm pro Drahokamy, Řemesla, Umělecká Díla, Dekorace - Zelená Zlatá (PG005A)

Nový produkt

1 348.95 Kč

Hodnocení 

Více informací

Produkt: 2-Oboustranný Premium Třpytivé List - Materiál: Akryl/PMMA - Výrobní Typ: Cast - Barva: Zelená, Zlatá - Tolerance: +/-0.2 mm v tloušťce, +/-2.0 mm v délce a šířce - Povrchová úprava: Obě strany lesklé - Ochrana: Maskování na obou stranách s PE fólie - Techniky dělení: Laser, CNC router, šperky pily, stolní pily

*Vezměte prosím na vědomí, je seznam pro jednotlivé barvy 2-Sided Premium Třpytivé list. Pro smíšené barvy listů v objednávce prosím přesunout do:

i-Materiály® Akryl Třpytivé listy jsou nabízeny v mnoha pevná, a prakticky neomezené vlastní směsi, barva formulací. Tím, že kombinuje vlastní barevné akrylové jako základní barvu spolu s určeným směs Třpytky, návrháři mohou vytvářet nové zajímavé vizuální efekty. Třpytky různých tvarů a velikostí, stejně jako nové holografické a duhové třpytky přidat nekonečné množství možností pro designéry.

- Vezměte prosím na vědomí, že list produktů jsme manipulaci jsou všechny vyrobeny RUČNĚ. Velikosti, tloušťky a barvy zastoupení se vztahuje na výrobní rozptyl a nemusí být přesná. Také si všimněte, že nastavení monitoru se může lišit počítač od počítače a může zkreslovat skutečné barvy.

- Položky, které jsou prodávány "tak, jak je" základ, prosím, zeptejte se všechny otázky před nákupem, aby se zabránilo dostat položky, které nejsou spokojeni.

- My jen loď na potvrdil, adresu, kterou Designaknit.cz. Předtím, než budete platit, prosím, ujistěte se, že vaše adresa zapsaná v Designaknit.cz zápasy adresu, kterou bych nás k lodi.

- Plechové výrobky většinou musí být řez k velikosti a dostane připraven k odeslání 3~5 dnů po obdržení platby (kromě soboty, neděle a státní Svátek). Balíčky budou provádět Globální Obchodní Expresní služby (FedEx, DHL, UPS, TNT, DPEX, SPSR nebo EMS), která obvykle trvat 5-8 pracovních dnů pro dodání.

- Jsme by se pokrytí nákladů na obalové materiály, manipulační poplatky a náklady spojené s poštovným. Kupující bude odpovědný za cla, daně a poplatků za celní odbavení jak je požadováno podle zákonů země.

- Snažíme se o nejvíce efektivní a ekonomický způsob, přepravní služby pro naše zákazníky. Skutečně mezinárodní dodávky je vysoce závislý na kurýrní společnost a místní zvyky/cla. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc.

- Kupující bere na vrácení poplatků.

- Všechny výnosy musí být provedena do 7 dnů po úspěšném doručení podle sledování záznamu, a ujistěte se, že se vrátil položky jsou v původním a nevyužité stavu a nikdy namontován. Bezpodmínečné vrácení nebo výměna nebudou akceptovány po 7 dnech od data úspěšného doručení.

- Po položky se vrátil a kontrolována jako přijatelné, vrácení peněz nebo výměnu/náhradu by být zahájena okamžitě.

- 200mm x 100mm ≈ 8" x 4" - 300 mm x 200 mm ≈ 12" x 8" - 300 mm x 300 mm ≈ 12" x 12" - 400mm x 300mm ≈ 16" x 12" - 600mm x 300mm ≈ 24" x 12" - 600 mm x 400 mm ≈ 24" x 16" - 600 mm x 500 mm ≈ 24" x 20" - 600 mm x 600 mm ≈ 24" x 24" - 900mm x 600mm ≈ 36" x 24" - 1000mm x 600mm ≈ 40" x 24" - 1200mm x 600mm ≈ 48" x 24"

Štítky: akrylové crystal listy glitter, nsi akrylové třpytky, corian akrylové list, třpytky akrylové list, zásuvka akrylové třpytky, mráz akrylové list, acetát akryl list, mirrorized akrylové list, přívěsky, akryl, třpytky, akrylové průsvitné ploché sklo.

Parametry

Tloušťka 3.0 mm
Značka i-Materiály
Tvar Obdélník
Funkce Oboustranný Třpytivé
Povrchová úprava Dvoulůžkový Lesklý
Původ KN(Původu)
barva Zelená Zlatá
Materiál Akryl
Výrobní typ Obsazení
Číslo Modelu PG005A
Styl Moderní

Napsat recenzi

Akryl/PMMA 2-Sided Premium Třpytivé Barevné Listy 3,0 mm pro Drahokamy, Řemesla, Umělecká Díla, Dekorace - Zelená Zlatá (PG005A)

Akryl/PMMA 2-Sided Premium Třpytivé Barevné Listy 3,0 mm pro Drahokamy, Řemesla, Umělecká Díla, Dekorace - Zelená Zlatá (PG005A)

Produkt: 2-Oboustranný Premium Třpytivé List - Materiál: Akryl/PMMA - Výrobní Typ: Cast - Barva: Zelená, Zlatá - Tolerance: +/-0.2 mm v tloušťce, +/-2.0 mm v délce a šířce - Povrchová úprava: Obě strany lesklé - Ochrana: Maskování na obou stranách s PE fólie - Techniky dělení: Laser, CNC router, šperky pily, stolní

Související produkty: