LUYIXIN Gelové Nehty Sada 6W LED UV LAMPA Vlasů s 6 Ks Jedna Sada Manikúra Sada Dekorace Nail Art Kit

LUYIXIN Gelové Nehty Sada 6W LED UV LAMPA Vlasů s 6 Ks Jedna Sada Manikúra Sada Dekorace Nail Art Kit

Nový produkt

201.46 Kč

305.10 Kč

-33%

Sleva!

Hodnocení 

Více informací

LUYIXIN Gelové Nehty Sada 6W LED UV LAMPA Vlasů s 6 Ks Jedna Sada Manikúra Sada Dekorace Nail Kit Umění, Vážení přátelé:

Všimněte si prosím, že tam jsou některé balíčky, které si vybral barvu podle sebe,prosím, řekněte nám, barva číslo, které chcete, nebo budeme vás poslal nejoblíbenější set.Budeme odeslat pacakage.a balíček dostanete, je to, Co vidíte v picuter.Jsme přesvědčeni, že naše gel na nehty je té nejlepší kvality na Designaknit.cz. -Kvalita je naše 1 priority. -Lehké, téměř bez zápachu (pouze horní plášť a nadace mají mírný zápach), používáme pouze organické textury, jak chránit své zdraví. -Barva bude držet zářit až do 30 dní. -Hotting barvy volitelné, vhodný pro všechny příležitosti.Krok za krokem: -1. Tvar nehtu.Lehce buff povrch nehtu.Dezinfikuje. -2. Naneste tenkou vrstvu nadace od pokožky, aby volný okraj (Nezapomeňte na těsnění okraj nehtu).Lék nehty pod LED světlem po dobu 10 sekund nebo UV světlem po dobu 2 minut. -3. Naneste tenkou vrstvu Namočte Off Gel na nehty barvy na výběr.Čepice volný okraj.Cure: 30 sekund v LED Lampě nebo 2 minuty v UV lampě. -4. Opakujte 2. tenkou vrstvu namočte off Gel na nehty na nehty.Lék pod LED lampu po dobu 30 sekund nebo UV světlem po dobu 2 minut. -5. Naneste tenkou vrstvu navrch.Čepice volný okraj.Cure:30 sekund v LED lampě. -6. Odstranit lepkavý zbytek na nehty s čistící prostředek.Pak platí vyživují pokožku olej pro rehydrataci vlhkosti do pokožky a kůže v okolí nehtů.Odstranit: -1. Namočte off nehty do acrylic remover asi 5 minut, -2. Rip dolů celý kus nehty smalt jemně na každý nehet.Balení: Čistá Hmotnost: 8ml pokud budete mít jakékoliv další otázky, prosím, neváhejte nás kontaktovat.Jsme vám vždy poskytne nejlepší služby a produkt.

Štítky: uv lampa sada hnm, gel lak na nehty sady, gel na nehty sada, sušička nehtů, gel smaltované kit, Gel lak, gel na nehty sada s lampou, uv led lampa vlasů s nehty gelové nehty sada, gelish nehty sady, falešné nehty sada.

Parametry

Výhodou Zdraví a Šetrné k životnímu prostředí
Gelové Nehty 6ks
Značka LUYIXIN
Lampa na nehty 6W
Feature1 lak na nehty gelové nehty sada
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu Allnewelook-6pscSetMouse
Množství 1
Materiál Plastové
Feature2 Nail Art
Trvající Období 3 Týdnů výše
Velikost 6pcs
Typ manikúra set
Použití S Základní Nátěr Vrchní Nátěr

Napsat recenzi

LUYIXIN Gelové Nehty Sada 6W LED UV LAMPA Vlasů s 6 Ks Jedna Sada Manikúra Sada Dekorace Nail Art Kit

LUYIXIN Gelové Nehty Sada 6W LED UV LAMPA Vlasů s 6 Ks Jedna Sada Manikúra Sada Dekorace Nail Art Kit

LUYIXIN Gelové Nehty Sada 6W LED UV LAMPA Vlasů s 6 Ks Jedna Sada Manikúra Sada Dekorace Nail Kit Umění, Vážení přátelé: Všimněte si prosím, že tam jsou některé balíčky, které si vybral barvu podle sebe,prosím, řekněte nám, barva číslo, které chcete, nebo budeme vás poslal nejoblíbenější set.Budeme odeslat

Související produkty: